FIRMA / Pięknie o nas i o umiejętnościach naszego zespołu

 • Roman Kaźmierczak

  Roman Kaźmierczak


  Założyciel Firmy. Otrzymał przywilej sygnowania swoich prac godłem miasta. Rzeczoznawca jubilerski w zakresie złotnictwa, diamentów i starych monet. Przewodniczący komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej. ... sukces firmy jest bardzo silnie związany z osobami, które od lat ze mną pracują. Pracownik jest dla mnie najważniejszy.
  Mistrz - Złotnik Jubiler miasta Gorzowa Wlkp.

  Zobacz więcej
 • Bożena Kaźmierczak

  Bożena Kaźmierczak


  Współzałożyciel firmy Jubiler Roman Kaźmierczak. Tworzy świetny duet z synową Ewą Kaźmierczak przy projektowaniu biżuterii i wyborze od zewnętrznych dostawców. ...staram się, żeby biżuteria w naszych sklepach była w tym samym wzorze w pojedynczych egzemplarzach.

 • Radosław Kaźmierczak

  Radosław Kaźmierczak


  Mistrz złotnictwa. Odpowiada za najnowsze technologie i ich wdrażanie. Biegły sądowy, członek komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej w Gorzowie.Uczestnik kilku kursów zagranicznych: Idar-Oberstein-Rzeczoznawca Diamentów, Aalen/Westfalia-Obróbka Platyny, Pforzheim (złote miasto) - Mokume-Gane

 • Ewa Kaźmierczak

  Ewa Kaźmierczak


  Pracuje od 1999 Odpowiedzialna za pracę sklepów. Projektuję biżuterię wykonywaną w naszej pracowni złotniczej. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Pełne doradztwo przy wyborze biżuterii ślubnej. Wie prawie wszystko na temat sprzedaży zegarków. ...praca z klientami ogromną satysfakcją. (E.K.)

Sprawdź nasze atuty

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Wykonamy każdy wzór obrączek, w różnej szerokości i wysokości oraz w różnych kolorach złota i próbach złota. W każdej obrączce możemy oprawić brylant lub brylanty. Spełniamy prawie wszystkie życzenia klientów. Bardzo szeroka ofertę mamy w obrączkach 40% taniej, polecamy ją dla osób, którzy nie chcą zrezygnować z szerokości i wysokości oraz pięknego wzoru jaki jest wykonany w próbie 585. Na temat tej propozycji warto porozmawiać z obsługą sklepów.

Własny projekt - gwarancja ceny

Dla tych z Państwa, którzy wybiorą obrączki lub przedstawią własny projekt gwarantujemy bezpłatne zmniejszenie lub powiększenie w okresie kilku miesięcy, dlatego nasze obrączki można zamawiać na długo przed ślubem, bezpłatny okres zmniejszenia lub powiększenia liczy się wtedy na miesiąc przed ślubem i trwa do trzech miesięcy po ślubie. Zamawiając wcześniej obrączki gwarantujecie sobie Państwo niezmienność cen złota.

Nie tworzymy strategii cenowej

Co na dzisiaj jest bardzo ważne. Nie tworzymy strategii cenowej na udzieleniu ogromnych rabatów poprzez podnoszenie wcześniej cen. Jako producenci obrączek nie posiadamy pośredników. Cały proces od przyjęcia zlecenia do wykonania produktu finalnego, czyli gotowych obrączek realizujemy w naszej pracowni, dzięki temu możemy oferować najkorzystniejsze ceny obrączek.

Polecamy pełen serwis zakupionych obrączek

Polecamy pełen serwis wykonanych  obrączek. – zmniejszenie lub powiększenie. Nasze 30-letnia obecność na rynku zobowiązuje do ścisłej współpracy z klientem. Jesteśmy wrażliwi na problemy klientów, wiele rzeczy praktycznie załatwiamy od ręki.

 

 

Zobacz film nakręcony o nas.