KŁÓDKI MIŁOŚCI WYKONAMY DLA CIEBIE

Z GRAWEREM

 

 

Kłódka miłości – forma wyrażania miłości przez osoby zakochane, w postaci kłódki , na której umieszcza się  inicjały z imionami zakochanych i ewentualnym krótkim wyznaniem miłosnym. Wiesza się je w miejscu publicznym, np. na moście.

Przewiń w dół więcej.

 

 

Według legendy zwyczaj wieszania takich kłódek pochodzi z Florencji. Uczniowie szkoły Sanita in Costa San Giorgio zabierali kłódki ze swoich szafek szkolnych i wieszali jez wyznaniami miłosnymi na Ponte Vecchio. Zwyczaj został spopularyzowany przez pisarza Federico Moccia  w powieści Tylko Ciebie chcę (Ho voglia di te) z 2006. Obecnie w większości krajów europejskich istnieją miejsca, gdzie masowo wiesza się kłódki miłości.

 

Jak zamawiać

zapraszamy do naszych sklepów na ul Sikorskiego w Gorzowie gdzie wybierzecie wzór do grawerowania i model kłódki do wyboru stalowe i mosiężne małe i duże. 

 

Gdzie wieszamy ?

Kłódkę  powiesić w taki sposób aby nikomu nie przeszkadzała i nie zniszczyć czyjeś własności i oczywiście najlepiej w towarzystwie innych kłódek . Odpadaja  wszystkie obiekty ruchome lub takie ,które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo innych.

Nie wieszamy na placu zabaw dla dzieci czy bramie wjazdowej do sąsiada uwięziony w środku nie odwzajemni waszych uczuć ;-).   

Co grawerujemy ?

Właściwie niema żadnych ograniczeń może być to tekst grafika lub jakaś złota myśl.Wszystko to uzgodnicie z nasza obsługą.Ważne jest to gdy przyjdziecie po latach z waszymi wnukami powiecie im.” Tutaj z babcią wiele lat  temu  powiesiliśmy nasza kłódkę  zobacz  wisi do dziś”.

inne ważne rzeczy prktyczne

Gdy przyjaciół kilkoro  możecie zamówić w naszym sklepie  większa plakietkę  z otworami lub łańcuch  do których przyczepicie wasze kłódki i razem powiesicie je wspólnie  nie zapomnijcie przy tym wykonać pamiątkowego  zdjęcia. Łańcuch przydaje sie tam gdzie rozmiar barierki nie pozwala na umieszczenie kłódki pytajcie o niego w
sklepie.

 DLA ZAKOCHANEJ PARY

klodki_male_01

 Dla Rodziny i przyjaciół

klodki_male_02

  Na łańcuchu lub bez

klodki_male_03

 

 

 

DLA ZAKOCHANEJ PARY

TWOJE IMIONA I GRAFIKA

 

ETAP PROJEKTOWY

Gdy zdecydujecie się na kłódkę ,wybierzcie tekst najczęściej będą to wasze imiona lub tak jak się zwracacie do siebie mogą to być dowolne kombinacje krojów czcionki.    

kroje_pisma_1

ETAP REALIZACJI – OZDABIANIA

Do wybranego tekstu możemy dołączyć grafikę , symbol z którym jesteście szczególnie związani kwiatek, misiek, koniczynka i wiele innych o sowich oczekiwaniach  poinformujcie nas a my zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

kroje_pisma_2

 

ETAP KOŃCOWY

Gotowe kłódki odbieracie w sklepie lub wysyłamy pocztą pod wskazany adres teraz tylko pozostaje wam wybrać dla niej miejsce do powieszenia i zrobić pamiątkową fotkę.

kroje_pisma_3

 

 

 

nasza fota

 

 

 

 

 

 

 

POWIEDZIEĆ KOCHAM TO DOPIERO POCZĄTEK

Prezent niespodzianka.Każda para ,która przyśle nam swoje zdjęcie na facebook  z wieszania zakupionej u nas kłódki, otrzyma kartę rabatową na zakup biżuterii dla swoich bliskich.

 

 

 

Mosięzna kłódka z łańcuchem dla prawdziwych twardzieli.

Trofeum w biegu- Masters` Killer

 

ZAPRASZAMY DO NASZYCH SKLEPÓW

początek