Promocja na wiosenne inspiracje
Roman Kaźmierczak - Złotnik Jubiler Miasta Gorzowa Wlkp. Zapraszamy do naszych sklepów: Sikorskiego 16, Park 111 i Manhattan.
Złotnik Jubiler Kaźmierczak, Jubiler Roman Kazmierczak, Jubiler Miasta Gorzowa, Producent obrączek ślubnych Roman Kazmierczak, obrączki, pierścionki, pierścionki zaręczynowe, kolczyki, kłódki miłości, obrączki ślubne, obrączki złote, brylanty, pierścionek z brylantem
5921
post-template-default,single,single-post,postid-5921,single-format-standard,theme-minimum,minimum-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Promocja na wiosenne inspiracje

Promocja na wiosenne inspiracje

Posted by Radek Kaźmierczak in Bez kategorii

Wiosna i lato to nasze propozycje modnej biżuterii w tym sezonie.

J Jak co roku na wiosnę proponujemy nowości aby nasze klientki mogły prezentować się w oryginalnych kolorach. Bransoletki  kolczyki naszyjniki i zawieszki z kolorowymi kulami ze szlachetnych kamieni. Dostępne już dziś  w naszych sklepach. Wiele z nich jest objęta specjalnymi rabatami o które możecie pytać w sklepach.

Jeśli masz specjalne życzenie co do kamieni, rozmiaru, dodatków specjalnych  pytaj obsługi naszych sklepów pomoże wam stworzyć komplet specjalnie dla ciebie.

Pamiętajcie tez o tym że w naszej firmie dajemy pełen serwis dla zakupionej u nas biżuterii – Powiększenie, Zmniejszenie, Grawer.

zobacz do działu promocje

27 kw. 2015