Jubiler Roman Kaźmierczak – złotnik jubiler miasta Gorzowa

Jubiler Roman Kaźmierczak – złotnik jubiler miasta Gorzowa

Posted by Radek Kaźmierczak in Bez kategorii

W

Witamy na stronie internetowej Firmy Jubiler Roman Kaźmierczak. Nie sposób umieścić  wszystkich wzorów obrączek które powstają  w naszej firmie  nasi klienci  chcą, życzą  aby  ten szczególny wzór obraczki lub pierścionka pozostał jedyny i w ten sposób  był chroniony przed kopiowaniem. W 30-letniej tradycji naszej firmy, nasi klienci wiedzą, że w Firmie Jubiler Roman Kaźmierczak wiele rzeczy  jest możliwych.

 

Zaufanie do naszej firmy. 

Dla tych z Państwa, którzy wybór swoich obrączek powierzają nam, mamy wielką niespodziankę. Najpiękniejsze wzory wykonamy do możliwości finansowych klienta. Wykonamy wiele wzorów  obrączek, projektowanych  w różnej szerokości i wysokości oraz w różnych kolorach złota i próbach złota.

W każdej obrączce możemy oprawić brylant lub brylanty. Spełniamy prawie wszystkie życzenia klientów. Dla tych z Państwa, którzy wybiorą obrączki lub przedstawią własny projekt gwarantujemy bezpłatne zmniejszenie lub powiększenie w okresie kilku miesięcy, dlatego nasze obrączki można zamawiać na długo przed ślubem, bezpłatny okres zmniejszenia lub powiększenia liczy się wtedy na miesiąc przed ślubem i trwa do trzech miesięcy po ślubie. Zamawiając wcześniej obrączki gwarantujecie sobie Państwo niezmienność cen złota.

 

Co na dzisiaj jest bardzo ważne. 

Nie tworzymy strategii cenowej na udzieleniu ogromnych rabatów poprzez podnoszenie wcześniej cen. Jako producenci obrączek nie posiadamy pośredników. Cały proces od przyjęcia zlecenia do wykonania produktu finalnego, czyli gotowych obrączek realizujemy sami, dzięki temu możemy oferować najkorzystniejsze ceny. Polecamy pełen serwis zakupionych obrączek- zmniejszenie lub powiększenie.  Nasze 30-letnia obecność na rynku zobowiązuje do ścisłej współpracy z klientem. Jesteśmy wrażliwi na problemy klientów,każdy temat z którym chcielibyście się  do nas zwrócić nie pozostanie bez odpowiedzi

Zapraszamy do naszych sklepów wszystkich, którzy marzą o obrączkach niespotykanych, bardzo osobistych.

U nas wszystko jest możliwe.

Złotnik, jubiler miasta Gorzowa
Roman Kaźmierczak

24 sty 2013