info z dołu strony głównej

Sprawdź nasze atuty

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Wykonamy każdy wzór obrączek, w różnej szerokości i wysokości oraz w różnych kolorach złota i próbach złota. W każdej obrączce możemy oprawić brylant lub brylanty. Spełniamy prawie wszystkie życzenia klientów. Bardzo szeroka ofertę mamy w obrączkach 40% taniej, polecamy ją dla osób, którzy nie chcą zrezygnować z szerokości i wysokości oraz pięknego wzoru jaki jest wykonany w próbie 585. Na temat tej propozycji warto porozmawiać z obsługą sklepów.

Własny projekt - gwarancja ceny

Dla tych z Państwa, którzy wybiorą obrączki lub przedstawią własny projekt gwarantujemy bezpłatne zmniejszenie lub powiększenie w okresie kilku miesięcy, dlatego nasze obrączki można zamawiać na długo przed ślubem, bezpłatny okres zmniejszenia lub powiększenia liczy się wtedy na miesiąc przed ślubem i trwa do trzech miesięcy po ślubie. Zamawiając wcześniej obrączki gwarantujecie sobie Państwo niezmienność cen złota.

Nie tworzymy strategii cenowej

Co na dzisiaj jest bardzo ważne. Nie tworzymy strategii cenowej na udzieleniu ogromnych rabatów poprzez podnoszenie wcześniej cen. Jako producenci obrączek nie posiadamy pośredników. Cały proces od przyjęcia zlecenia do wykonania produktu finalnego, czyli gotowych obrączek realizujemy sami, dzięki temu możemy oferować najkorzystniejsze ceny obrączek.

Polecamy pełen serwis zakupionych obrączek

Polecamy pełen serwis zakupionych obrączek – zmniejszenie lub powiększenie w tym samym dniu, lub dostarczone po godzinie 15.00 na drugi dzień do godziny 10.00. Nasze 30-letnia obecność na rynku zobowiązuje do ścisłej współpracy z klientem. Jesteśmy wrażliwi na problemy klientów, więc praktycznie wszystko załatwiamy od ręki. Polecamy usługę wykonania obrączek w jeden dzień lub z naszej oferty w godzinę.

Jubiler Roman Kaźmierczak – Złotnik Miasta Gorzowa

Witamy na stronie internetowej Firmy Jubiler Roman Kaźmierczak. Nie umieściliśmy na naszej stronie internetowej proponowanych wzorów obrączek, które są dostępne w naszych sklepach z bardzo prostego powodu. Chcemy, żeby nasze wzornictwo było chronione przed kopiowaniem. W 30-letniej tradycji naszej firmy, nasi klienci wiedzą, że w Firmie Jubiler Roman Kaźmierczak wszystko jest możliwe i dla nas nie ma rzeczy trudnych.