FIRMA / Pięknie o nas i o umiejętnościach naszego zespołu

 • Roman Kaźmierczak

  Roman Kaźmierczak


  Założyciel Firmy. Otrzymał przywilej sygnowania swoich prac godłem miasta. Rzeczoznawca jubilerski w zakresie złotnictwa, diamentów i starych monet. Przewodniczący komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej. ... sukces firmy jest bardzo silnie związany z osobami, które od lat ze mną pracują. Pracownik jest dla mnie najważniejszy.
  Mistrz - Złotnik Jubiler miasta Gorzowa Wlkp.

  Zobacz więcej
 • Bożena Kaźmierczak

  Bożena Kaźmierczak


  Współzałożyciel firmy Jubiler Roman Kaźmierczak. Tworzy świetny duet z synową Ewą Kaźmierczak przy projektowaniu biżuterii i wyborze od zewnętrznych dostawców. ...staram się, żeby biżuteria w naszych sklepach była w tym samym wzorze w pojedynczych egzemplarzach.

 • Radosław Kaźmierczak

  Radosław Kaźmierczak


  Mistrz złotnictwa. Odpowiada za najnowsze technologie i ich wdrażanie. Biegły sądowy, członek komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej w Gorzowie.Uczestnik kilku kursów zagranicznych: Idar-Oberstein-Rzeczoznawca Diamentów, Aalen/Westfalia-Obróbka Platyny, Pforzheim (złote miasto) - Mokume-Gane

 • Ewa Kaźmierczak

  Ewa Kaźmierczak


  Pracuje od 1999 Odpowiedzialna za pracę sklepów. Projektuję biżuterię wykonywaną w naszej pracowni złotniczej. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Pełne doradztwo przy wyborze biżuterii ślubnej. Wie prawie wszystko na temat sprzedaży zegarków. ...praca z klientami ogromną satysfakcją. (E.K.)

Sprawdź nasze atuty

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Wykonamy każdy wzór obrączek, w różnej szerokości i wysokości oraz w różnych kolorach złota i próbach złota. W każdej obrączce możemy oprawić brylant lub brylanty. Spełniamy prawie wszystkie życzenia klientów. Bardzo szeroka ofertę mamy w obrączkach 40% taniej, polecamy ją dla osób, którzy nie chcą zrezygnować z szerokości i wysokości oraz pięknego wzoru jaki jest wykonany w próbie 585. Na temat tej propozycji warto porozmawiać z obsługą sklepów.

Własny projekt - gwarancja ceny

Dla tych z Państwa, którzy wybiorą obrączki lub przedstawią własny projekt gwarantujemy bezpłatne zmniejszenie lub powiększenie w okresie kilku miesięcy, dlatego nasze obrączki można zamawiać na długo przed ślubem, bezpłatny okres zmniejszenia lub powiększenia liczy się wtedy na miesiąc przed ślubem i trwa do trzech miesięcy po ślubie. Zamawiając wcześniej obrączki gwarantujecie sobie Państwo niezmienność cen złota.

Nie tworzymy strategii cenowej

Co na dzisiaj jest bardzo ważne. Nie tworzymy strategii cenowej na udzieleniu ogromnych rabatów poprzez podnoszenie wcześniej cen. Jako producenci obrączek nie posiadamy pośredników. Cały proces od przyjęcia zlecenia do wykonania produktu finalnego, czyli gotowych obrączek realizujemy w naszej pracowni, dzięki temu możemy oferować najkorzystniejsze ceny obrączek.

Polecamy pełen serwis zakupionych obrączek

Polecamy pełen serwis wykonanych  obrączek. – zmniejszenie lub powiększenie. Nasze 30-letnia obecność na rynku zobowiązuje do ścisłej współpracy z klientem. Jesteśmy wrażliwi na problemy klientów, wiele rzeczy praktycznie załatwiamy od ręki.

 

 

Zobacz film nakręcony o nas.

3 / 8

nasz zespół

 • Iza
  Iza

  Pracuje od 2014 Nowy Osoba w naszej firmie odpowiedzialna za pracę na sklepie.Kontakt z klientem i obsługa. Doradztwo przy wyborze biżuterii.

 • Radosław Kaźmierczak
  Radosław Kaźmierczak

  mistrz złotnictwa
  Mistrz złotnictwa. Odpowiada za najnowsze technologie i ich wdrażanie. Biegły sądowy z dziedziny jubilerstwa, członek komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej w Gorzowie.Uczestnik kilku kursów zagranicznych: Idar-Oberstein-Rzeczoznawca Diamentów, Aalen/Westfalia-Obróbka Platyny, Pforzheim (złote miasto) - Mokume-Gane. Finalista world facet warad 2001 roku,projektowanie nowych wzorów obrączek .

  Kontakt 
 • Monika
  Monika

  Pracuje od 2013 Doradca klienta. Bardzo lubi przyjmować biżuterię do naprawy ...kontakt z klientem jest dla mnie bardzo ważny. Cieszę się z klientów którzy do mnie wracają. (M.K.)

 • Ewa Kaźmierczak
  Ewa Kaźmierczak

  Pracuje od 1999 Odpowiedzialna za pracę sklepów. Projektowanie biżuterii wykonywanej w naszej pracowni złotniczej. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Pełne doradztwo przy wyborze biżuterii ślubnej. Wie wszystko na temat sprzedaży zegarków. ...praca z klientami ogromną satysfakcją. (E.K.)

 • Marta
  Marta

  Pracuje od 2004 Doradca klienta. Perfekcyjna w obsłudze przyszłych par. Ogromna znajomość wszystkiego co związane jest z branżą jubilerską. ... moja młodość jest bardzo związana z firmą Jubiler Roman Kaźmierczak. Było warto. (M.B.)

 • Joanna
  Joanna

  Mistrz złotnictwa w firmie od 1991 roku. ... tutaj się wyuczyłam zawodu, kolejno zdobywając tytuł czeladnika w zawodzie jubiler złotnik i później obrona tytułu mistrza złotnictwa. (J.P.)

 • Anna
  Anna

  W firmie Jubiler Roman Kaźmierczak pracuje od 2006 na stanowisku doradca klienta. .....praca bardzo odpowiedzialna mam szefa, który jest bardzo wymagający i to przekłada się na sukces firmy. (A.K-K.)

 • Rysia
  Rysia

  Pracuje od 1993 roku. ... do zawodu trafiłam przypadkowo. Początek pracy nie dotyczył zawodu złotnika. Ciekawość tego zawodu i propozycja podjęcia nauki zawodu złotnik jubiler, pozwoliła zdać egzamin mistrzowski. Było trudno, ale warto.